Mamy ponad 15 lat doświadczenia.
+48 (22) 823 70 15
office@funds.com.pl
Bakalarska 15/36
02-212 Warszawa - Włochy
08:00 - 16:30
Poniedziałek - Piątek
O nas
Bezpieczne rozliczenia
USŁUGI KSIĘGOWE WARSZAWA WŁOCHY.
BIURO RACHUNKOWE

Zakładając przed kilkunastoma laty naszą firmę FUNDS, za cel obraliśmy sobie stały rozwój, aby oferować usługi księgowe na najwyższym poziomie. Stąd też nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, zapoznając się z literaturą branżową oraz uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach. Naszym zadaniem jest kompleksowa i rzetelna obsługa Klientów na wymagającym stołecznym rynku: począwszy od spraw rejestrowych, poprzez bieżące księgowane dokumentacji, obsługę kadr i płac oraz usługi związane z likwidowaniem lub zmianą profilu przedsiębiorstwa.

Aliquam ultrices venenatis mauris. Aliquam ultrices venenatis mauris. Vestibulum industry, logistics, finance, business, power Aliquam ultrices venenatis mauris. industry, logistics, finance, business, Power mauris Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

FUNDS, nasze biuro rachunkowe, działa na podstawie licencji MF 20063/2007. Także należy wspomnieć, że posiadamy ubezpieczenie OC (Odpowiedzialności Cywilnej) Biur Rachunkowych. Świadczone przez nas usługi księgowe prowadzimy z zachowaniem bezwzględnej tajemnicy handlowej dotyczącej wyników finansowych oraz wszelkich pozostałych danych powiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

W celu minimalizacji obciążeń naszych Klientów, nasze biuro rachunkowe w Warszawie (Ochota), świadczy także usługi w siedzibie Klienta. Wliczając w to dojazd, naszą pracę czy odbiór dokumentów. Dzięki temu nasi zleceniodawcy mogą skupić się na prowadzeniu działalności, my zaś troszczymy się o usługi księgowe, oferując najwyższą jakość oraz szybkość. Dbając o bezpieczeństwo, stosujemy procedury związane z bieżącą archiwizacją baz danych.

Biuro rachunkowe FUNDS to także oferta skierowana zarówno do firm jak i do pojedynczych podmiotów. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych oraz jednoosobowych przedsiębiorstw, biorąc na siebie wszelkie formalności związane z rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zajmujemy się także ewidencją i rejestrami na potrzeby podatku dochodowego (PIT, CIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT).

W naszej pracy zawsze wykorzystujemy najbardziej optymalne rozwiązania. Warszawa Ochota - tutaj mieści się nasze biuro, i także w tym mieście oferujemy usługi księgowe oraz rachunkowe na odpowiednim poziomie, gwarantującym zadowolenie każdego naszego Klienta. Jesteśmy elastyczni - dopasowujemy się w stu procentach do wymagań naszych zleceniodawców, gdyż satysfakcja Klienta jest najważniejszą oceną oferowanych przez nas usług.

Pomoc dla małych i średnich firm.
Zajmujemy się prowadzeniem i ewidencją: Ksiąg Handlowych, Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu i Karty Podatkowej.
Pracowników
Lat na rynku
% satysfakcji
Klientów
NAJBARDZIEJ OPTYMALNE ROZWIĄZANIA
DLACZEGO WŁAŚNIE MY
Ludzie
Dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowi ekspertów, możemy wspomóc lub całkowicie zastąpić wewnętrzny dział finansowo-księgowy firmy.
Doradztwo
Profesjonalne wsparcie prawne i podatkowe na każdym etapie współpracy daje firmom dużą przewagę nad konkurencją.
Nowoczesny system księgowy
Wszystkie dokumenty w jednym miejscu. Wystawiane faktury trafiają prosto do księgowej. To i wiele więcej pomaga Ci zaoszczędzić czas!
Szeroka oferta
Księgowością i podatkami zajmujemy się kompleksowo – pomagamy przy zakładaniu firmy, rozliczamy wszystkie formy działalności.
Kontakt z księgowym
Zawsze możesz skonsultować wszystkie swoje rozwiązania z księgowym dedykowanym Twojej firmie. Jeżeli jest niedostępny, do Twojej dyspozycji jest jego zastępca.
Obieg dokumentów
Klient sam wybiera sposób dostarczenia dokumentów: osobiście, poczta, kurier, e-mail, fax, na życzenie odbieramy dokumenty od Klienta.
HISTORIA FUNDS
NASZ HISTORIA
2001
Zdobycie pierwszego Klienta.
2008
Powiększenie zespołu do 7 osób.
2017
Nowa siedziba i 15 pracowników.
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższy standard świadczonych usług.
BEZPIECZNE ROZLICZENIA
NASZ ZESPÓŁ
Daniel Starski
Customer Service Manager
d.starski@funds.com.pl
Anna Kumorek - Deresz
Office Manager
a.kumorek@funds.com.pl
Wiktor Jasiński
Chief Tax Advisor
w.jasinski@funds.com.pl